Skip to content

DOğu Karadeniz

İçin Dağıtım Yapıyoruz.

Dağıtımını Yaptığımız Markalar

Vitra

1958’den beri VitrA markalı seramik sağlık gereçleri, 1991’den bu yana banyo mobilyaları, küvet ve duş tekneleri üretiyor. 1977 yılında Bozüyük’te kurulan tesisi; seramik sağlık gereçleri alanında dünyanın tek çatı altında faaliyet gösteren en büyük üretim komplekslerinden biri olma niteliğini taşıyor.

Artema

Artema , yıllık 3 milyon adet armatür ve 2,5 milyon adet banyo aksesuarı üretme kapasitesi bulunuyor.Yüksek teknolojiyle üretilen Artema ürünleri, fonksiyonelliğin yanı sıra tasarımda da sektör liderliğini temsil ediyor.Ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımıyla, yalnız Türkiye’de değil, dış pazarlarda da hızla büyüyor.

Dyo

1954 yılında Durmuş Yaşar ile oğulları Selçuk Yaşar ve Selman Yaşar tarafından İzmir’de açılan Türkiye’nin ilk boya fabrikası oluyor.Yaşam alanlarımızdaki duvarları renklendiren dekoratif Boyaları ile aynı zamanda bu yüzeylerin yıllarca korunmasını sağlıyor.

Kale Kilit

Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Kilit, her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyüyor. Ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle; ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaya, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor. 

Soudal

Soudal, Avrupa’nın en büyük bağımsız mastik, PU Köpük ve yapıştırıcı üreticisidir.

Soudal, dünya genelindeki güçlü bir markadır. İnşaat, perakende kanallar ve endüstriyel kurulum alanlarındaki iş sahiplerine ve dünya çapında 130’dan fazla ülkede nihai kullanıcılara 45 yıllık deneyimiyle hizmet sunar. 

Villeroy & Boch

Dünyanın en eski ve bilinen seramik markası Villeroy&Boch’un (V&B) kuruluşu 1748 yılına uzanıyor.

Geleneksel ve yenilikçi yaklaşımları birleştiren şirket; banyo grubu, karo seramik ve sofra gereçleri olmak üzere çalışmalarını üç ana iş kolunda sürdürüyor.

Norm-Punto-Selena

Kaliteli ürünlerin de ekonomik olabileceğini kanıtlayan Norm, Punto ve Selena, modern tasarımı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile banyolarınıza uygun çözümler sunuyor.

Sanica

Temelleri 1987 yılında atılan Fatinoğlu Holding, Türkiye’nin ilk Akrilik Küvet Üreticisi olup aynı zamanda Banyo ve Spa Grubu, Rezervuar Grubu, Isı ve Tesisat Grubu, Kombi Grubu, Alt yapı ve Üst yapı Boru Grubu, Cam Grubu, Elektrikli Forklift ve İstif Makineleri Grubu olmak üzere toplam 7 Ana Grupta üretim yapmaktadır.

Center Dış Ticaret

Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, maksimum müşteri memnuniyetini sağlayan marka.Çeyrek asırlık tecrübesi ve uzman kadrosuyla ve değerli markaları ile kullanıcılara en uygun çözümleri üreten ürünleri sunmaktır.Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, toplumsal gelişime katkıda bulunmaktır.

yasin Sayitoglu